Skip to content

Regionalna privredna komora Leskovac

English Srpski
Upravni odbor i Skupština RPK Leskovac
Monday, 21 December 2015
U RPK Leskovac u petak, 18.decembra 2015.godine održane su sednice Upravnog odbora i Skupštine RPK Leskovac
Detaljnije...
 
Dodela zahvalnica
Thursday, 17 December 2015
U Regionalnoj privrednoj komori Leskovac dodeljene su zahvalnice učesnicima X Sajma Etno hrane i pića
Detaljnije...
 
Ambasador Kraljevine Norveške posetio RPK Leskovac
Wednesday, 02 December 2015
Detaljnije...
 
Nj.E. Harry Richard James Kandou,ambasador Republike Indonezije u poseti RPK Leskovac
Tuesday, 01 December 2015
1.decembra 2015.godine predsednik Regionalne privredne komore Leskovac, mr Goran Jović, je primio ambasadora Indonezije u Beogradu,Nj.E. Harry Richard James Kandou zajedno sa šefom ekonomskog odeljenja ambasade, g-din Yogo Pamungkas.
Detaljnije...
 
RPK Leskovac na X Sajmu etno hrane i pića u Beogradu
Monday, 30 November 2015
Detaljnije...
 
Sastanak u Opštini Bosilegrad
Monday, 23 November 2015
Regionalna privredna komora Leskovac organizovala sastanak sa privrednicima Opštine Bosilegrad
Detaljnije...
 
Održan seminar o promeni novih propisa o PDV-u
Friday, 13 November 2015
Detaljnije...
 
RPK Leskovac na sastanku privrednih komora Balkana
Monday, 09 November 2015
Detaljnije...
 
Sastanak multisektorske radne grupe za preduzetničko aktiviranje mladih
Tuesday, 03 November 2015
Detaljnije...
 
Održana sednica Upravnog odbora RPK Leskovac
Thursday, 22 October 2015
U sredu, 21.oktobra 2015.godine održana je sednica Upravnog odbora Regionalne privredne komore Leskovac
Detaljnije...
 
<< Start < Pret 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sled > Kraj >>

Prikazano 76 - 90 od 1547